Одаберите језик: [Српски] [Български]

Почетна Интервју Вести Текућа сезона Спортско друштво Клубови Секције Канцеларија за младе Навијачи Контакт

Босилеград, 12.10.2012. године

Млада нада Босилеградског фудбала

Стефан Манасијев из ФК''Младост'' из Босилеграда у Лесковцу игра утакмицу (12.10.2012.) за репрезентацију Пчињско-јабланичког округа против Нишавско-топличког и Пиротског округа.

Босилеград 09.10.2012 годинe

Младост (Босилеград) - Терноци(Трновац) 2:2

У седмом колу Пчињске фудбалне лиге екипа ФК “Младост” је играла нерешено 2:2 на гостујућем терену у Трновцу са екипом ФК “Терноци”.

У седмом колу Пчињске фудбалне лиге екипа ФК “Младост” је играла нерешено 2:2 на гостујућем терену у Трновцу са екипом ФК “Терноци”. Утакмица је била равноправна у оба дела сусрета, и одиграна је пред око четрсто гледалаца. Стрелци за ФК “Младост” су били: Мирослав Георгијев у 12 минуту и Цветков Игор у 35 минуту, а за домаћи тим Ђемаили Б. у 24 минуту и Таипи Р. у 70 минуту. Главни судија утакмице био је Немања Величковић, помоћни Никола Ничић и Владан Стојновић. Судијска тројка начелу са Величковићем је ову утакмицу оценила очекивано добро.

Пораз петлића

На гостовању у Трновцу, у недељу 07.10.2012 године петлићи из екипе ФК “Младост” изгубили су од вршњака из ФК “Терновци” резултатом 2:0.

Босилеград 01.10.2012 година

Дечија недеља

У оквиру дечије недеље, на стадиону Пескара СД “Mладост” у сарадњи са основном школом и канцеларијом за младе организује СПОРТСКУ ЗАБАВУ за децу која ће трајати два дана.

У оквиру дечије недеље, на стадиону Пескара СД “Mладост” у сарадњи са основном школом и канцеларијом за младе организује СПОРТСКУ ЗАБАВУ за децу која ће трајати два дана. У уторак 02.10. 2012 год. забављаће се деца от првог до четвртог разреда, а у среду деца од петог до осмог разреда. Учествоваће сва деца из Босилеграда и с.Рајчиловци. Наредних дана ова спортска забава биће организована и по околним селима Бистар, Д.Љубата и Г.Лисина.

Босилеград 01.10.2012 годинe

Младост (Босилеград) - Левски (Драгалевци)

Утакмица је одиграна резултатом 6:5 за Левски, пред око стотинак гледалаца.

На међународној пријатељској утакмици која се одиграла 29.09.2012 године у суботу на стадиону “Пескара”, ФК Левски из Драгалевци су даровали нашем клубу по шестнаест дресова, шортсева и штуцни.