Почетна Интервју Вести Текућа сезона Спортско друштво Клубови Секције Канцеларија за младе Навијачи Контакт

Босилеград 07.11.2012 године

Успешан наступ младих фудбалера ФК “Младост”

Петлићи 2001-2002 годишта високо поразили вршњаке из Прешева

У утакмици Мини макси Лиге петлића, која се одиграла у недељу 04.11.2012 године у балон сали у Врању, наши дечаци су одмерили знање, умеће и вештину против вршњака из Прешева и славили победу од 5:0. Игарло се у два полувремена по 15 минута на зеленој вештачкој трави. Стрелци за ФК “Младост” били су : Стефан Манасијев, Иван Стојнев, Мартин Христов и Ненад Петров (два гола). ФК “Младост” је играо у саставу: Бобан Стоичков, Марко Костов, Владимир Глигоров, Мартин Христов, Иван Стојнев, Велимир Велинов, Стефан Манасијев, Марко Асков, Ненад Петров, Борис Стоименов и Александар Стојанов. Тренер екипе је Владица Манасијев.

Босилеград 07.11.2012 годинe

ФК “Младост” победио 4:2

На домаћем терену, у оквиру једанаестог кола Пчињске фудбалске лиге, ФК“Младост” из Босилеграда је освојио нова три бода и налази се тенутно на петом месту са 20 бодова.

У недељу 04.11.2012 г. ФК “Младост” је на стадиону Пескара са почетком од 14 часова, одиграо утакмицу против ФК “Левосоје” из Левосоја где је домаћи тим у већем делу игре доминирао и заслужено победио са 4:2. Сви голови су постуигнути из игре. Утакмицу су пратили око педесетак навијача уз присуство органа реда. Домаћи тим је после првог полувремена водио са 3:1. Стрелци за екипу ФК “Младост” били си: Стефан Стевановић у 16 минуту, Мирослав Георгиев у 22 минуту и 27 минуту и Димитар Василев у 66 минуту ,а за гостујућу екипу голове су постигли: Далибор Милић у 44 минуту и Александар Стојановић у 87 минуту. Главни судија утакмице је Милош Тасић ,а помочне Милена Спасић и Аранђел Вељковић.

Босилеград 02.11.2012 г

Једанаесто коло Пчињске лиге

ФК „Младост” – ФК “Левосоје”

ФК “Младост” из Босилеграда, у недељу 04.11.2012 г. дочекује екипу ФК “Левосоје” из Левосојa. Утакмица ће се одиграти на стадиону “Пескара” са почетком од 14 часова.

Босилеград 02.11.2012 г.

ОК “Младост” - ОК “Дубочица”

ОК “Младост” из Босилеграда одиграће као домаћин у спортској хали у Владичином Хану, треће коло међуокружне лиге Лесковац

ОК “Младост” из Босилеграда одиграће као домаћин у спортској хали у Владичином Хану, треће коло међуокружне лиге Лесковац против екипе ОК “Дубочица” из Лесковца. Утакмица је заказана за суботу 03.11.2012 г. од 13 часова.

Босилеград 29.10.2012 година

ФК “Небески Анђели“(Врање) - ФК “Младост”(Босилеград) 2:1

ФК “Младост” је на гостовању у Бујановцу 28.10 2012 године на стадиону “Баз Југ”, поражена од екипе ФК “Небески Анђели” из Врања резултатом 2:1

ФК “Младост” је на гостовању у Бујановцу 28.10 2012 године на стадиону “Баз Југ”, поражена од екипе ФК “Небески Анђели” из Врања резултатом 2:1. Утакмица је протекла у равноправној игри са доста шанси са обе стране, где је домаћа екипа искористила своје шансе и заслужено победила. Сви погодци су постигнути из игре. Утакмица је одиграна пред око педесетак навијача. Домаћи тим је после првог полувремена водио са 1:0. Стрелци за екипу ФК “Небески Анђели” били су Игор Нешић у 5 минуту и Далибор Младеновић у 79 минуту ,а за екипу ФК “Младост” Игор Цветков у 62 минуту. Главни судија утакмице био је Величковић Немања, а помоћне Милош Љубисављевиц и Никола Здравковић.