Одаберите језик: [Српски] [Български]

Почетна Интервју Вести Текућа сезона Спортско друштво Клубови Секције Канцеларија за младе Навијачи Контакт

Босилеград, 14.11.2012.год

ФК “Морава” - ФК “Младост” 3 : 1

Дерби Пчињске окружне лиге између ФК “Морава”из Владичиног Хана и ФК “Младост” из Босилеграда завршен је резултатом 3 : 1.

Утакмица је одиграна у недељу 11.11.2012. године на стадиону Куњак у Владичином Хану, пред око педесетак навијача који су фер и коректно навијали за своје екипе. Прво полувреме завршено је резултатом 0 : 0. Стрелци за екипу ФК “Морава” били су Драган Ђокић у 53 и 78 минуту и Јован Антић у 61 минуту, а за екипу ФК “Младост” Сашо Димитров у 84 минуту. Сви голови су постигнути из игре. Главни судија утакмице био је Далибор Златковић, а помоћне Милош Микић и Стефан Митровић.

Босилеград 09.11.2012 година

Дванаесто коло Пчињске лиге

ФК “Морава” - ФК “Младост”

У дванаестом колу Пчињске фудбалске лиге које се игра у недељу 11.11.2012 године , екипа ФК “Младост” из Босилеграда одлази на гостовање екипи ФК “Морава” из Владичиног Хана. Утакмица се игра на стадиону у Владичином Хану од 14 часова.

Босилеград 30.10.2012 године

ОК “Младост” - ОК “Флака” 0 : 3

Одбојкашки клуб “Младост” из Босилеграда, изгубио је од екипе ОК “Флака” из Прешева, на гостујућем терену са максималних 3 : 0 по сетовима (25:20, 25:19, 25:21) у дербију другог кола међуокружне лиге Лесковац.

Босилеград 09.11.2012 године

ОК “Младост” - ОК “Дубочица”

ОК “Младост” из Босилеграда на утакмици која је одиграна у суботу 03.11.2012 г. , изгубио је од екипе ОК “Дубочица” из Лесковца резултатом 3:0 по сетовима 25:23, 26:24, 25:17, у дербију трећег кола Међуокружне лиге Лесковац

Босилеград 07.11.2012 године

Пионири (1999-2000) : Реми против Левосоја

Пионири ФК “Младост” ремизирали 3:3 против вршњака из ФК “Левосоје”

У утакмици категорије пионира, која се одиграла у недељу 04.11.2012 године на стадиону Пескара са почетком од 13 часова, млади фудбалери ФК “Младост” су на домаћем терену играли одлично против вршњака из ФК “Левосоја”, па је сусрет завршен резултатом 3:3.