Одаберите језик: [Српски] [Български]

Почетна Интервју Вести Текућа сезона Спортско друштво Клубови Секције Канцеларија за младе Навијачи Контакт

Пчињска лига, Павловац, 26.08.2012.

Ф.К. Младост победио са 3:2

У оквиру фудбалске лиге Пчињског округа одиграна је фудбалска утакмица између Ф.К.''Павловац'' из Павловца и Ф.К.''Младост'' из Босилеграда. Утакмица је одиграна на гостујућем терену у Павловцу. Главни судија утакмице био је Немања Величковић, а помоћне судије Данијел Љубисављевић и Никола Ничић.

Љубитељи фудбала су могли да уживају у динамичној утакмици са великим бројем добрих шанси и фудбалских потеза, а крајњи резултат утакмице је био 3:2 за екипу Ф.К. ''Младости''. Стрелци за ''Младост'' су били: Никола Спасић у 26 минуту, Младен Василев у 44 минуту и Игор Цветковић у 50 минуту, а за домаћу екипу: Маријан Јовановић у 48 минуту и Саша Митовић у 68 минуту. Опоменути играчи су: Саша Митровић из екипе домаћина у 80 минуту због приговора и Милан Трајковић из гостујуће екипе у 80 минуту због неопрезног старта.