Одаберите језик: [Српски] [Български]

Почетна Интервју Вести Текућа сезона Спортско друштво Клубови Секције Канцеларија за младе Навијачи Контакт

Поводом Дана општине Босилеград

Обележавање Дана општине и годишњице постојања Ф.К.''Младост''

Поводом Дана општине Босилеград и одигравања прве званичне утакмице, Ф.К.''МЛАДОСТ'', 21 септембра 1975. године. Приређује се изложба фотографија у Центру културе Босилеград, дана 20.09.2012. године са почетком од 19 сати. Сви заитересовани могу посетити ову изложбу!!!

Пчињска лига, Босилеград, 16.09.2012.

Убедљива победа домаћина

У четвртом колу Пчињске фудбалске лиге, по кишном и прохладном времену, пред више од педесетак навијача, екипа Ф.К.''Младост'' из Босилеграда је савладала екипу Ф.К.''Челик'' из Белог Поља са 5-0.

У четвртом колу Пчињске фудбалске лиге, по кишном и прохладном времену, пред више од педесетак навијача, екипа Ф.К.''Младост'' из Босилеграда је савладала екипу Ф.К.''Челик'' из Белог Поља са 5-0. Обе екипе су показале борбену игру, а сви голови су постигнути из игре. Голове за домаћу екипу су постигли: Мирослав Георгијев у 10 минуту, Никола Спасић у 70 минуту, Димитар Василев у 75 минуту, Сашо Димитров у 80 и 83 минуту утакмице. Главни судија утакмице је Дарко Ђорђевић, а помоћне судије су: Никола Здравковић и Милена Спасић. Опоменута су два фудбалера из екипе домаћина и тројица из гостујуће екипе, а због повреда замењени су два играча Ф.К.''Младост'' Милан Трајковић и Љубомир Динов.

Пчињска лига, Трговиште, 09.09.2012.

Пораз Ф.К.''Младост'' у Трговишту

У трећем колу Пчињске фудбалске лиге екипа Ф.К''Младост'' је поражена на гостујућем терену у Трговишту од екипе Ф.К.''Пчиња'' са 3:0. Утакмица је одиграна на веома тврдом, неравном терену пре око педесетак гледалаца.

У трећем колу Пчињске фудбалске лиге екипа Ф.К''Младост'' је поражена на гостујућем терену у Трговишту од екипе Ф.К.''Пчиња'' са 3:0. Утакмица је одиграна на веома тврдом, неравном терену пре око педесетак гледалаца. Стрелци за домаћи тим су били: Милан Миленковић у 50 минуту, Давор Недељковић у 61 минуту и Бојан Ђорђевић у 87 минуту. Главни судија утакмице је Данијел Љубисављевић, а помоћне судије су Никола Ничић и Александар Новковић. Због неспортског понашања жутим картонима опоменути су: Милан Миленковић у 41 минуту и Љубомир Динов у истом минуту.

У организацији С.Д.''Младост''

Школа малог фудбала

Фудбалска секција Ф.К.''Младост'' после краће паузе наставља са тренинзима у предстојећој сезони са децом узраста од 7 до 12 година.

Фудбалска секција Ф.К.''Младост'' после краће паузе наставља са тренинзима у предстојећој сезони са децом узраста од 7 до 12 година. По речима тренера Љубомира Динова тренинзи се одржавају на стадиону ''Пескара'' сваким радним даном од 17 до 19 ћасова. Деца су подељена у три групе: прва и друга група тренирају понедељком, средом и петком. Свака група броји око 25 до 30 деце. Најмлађа деца узраста од 7 до 8 година тренирају уторком и четвртком.

Пчињска лига, Босилеград, 02.09.2012.

Нова три бода

На домаћем терену, а у оквиру другог кола Пчињске фудбалске лиге Ф.К.''МЛАДОСТ'' је освојила три нова бода и налази се на другом месту са нешто слабијом гол разликом од првопласираног тима Ф.К.''ПЧИЊА''.

Утакмица је одиграна пред око стотинак гледалаца, где је Ф.К.''МЛАДОСТ'' савладала тим Ф.К.''БЕСА'' из Трновца резултатом 4:0. У врло борбеној игри са доста добрих стартова, домаћа екипа је била боља и заслужено победила. Стрелци за домаћи тим су били: Дарко Димитров у 18 минуту, Никола Спасић у 33 и 40 минуту и Мирослав Васев у 44 минуту. Главни судија утакмице био је Милош Тасић, а помоћне судије су: Милена Спасић и Никола Милојковић. Жутим картонима су опоменути гостујући играчи, а због два жута картона у 68 минуту је искључен Гани Аметовић из екипе Ф.К.''Беса''. Из екипе Ф.К.''Младост'' нико није опоменут.